درباره سریع پرداخت

تاریخچه کوتاه

پس از تلاش و ممارست ما و همکاران ما در عرصه صدور کارت های اعتباری ویزا کارت و مستر کارت در چاوش پارس (آدرس اینترنتی chavoshpars.com) با توجه به نیاز کاربران تصمیم گرفتیم تا در جهت توسعه این استارت آپ و خدمات رسانی در زمینه تسهیل پرداخت و دریافت درآمدهای ارزی و خدمات آنلاین ارزی هموطنان اقدام به راه اندازی سامانه خدمات ارزی آنلاین سریع پرداخت ، پی دی Payd.ir نماییم .

PayD

افتخارات ما

یکی از عوامل موثر در رشد هر کسب و کار از گذشته تا کنون کسب اعتماد منطقی بین مشتریان و متقاضیان می باشد ، که خوشبختانه این مهم شامل حال چاوش پارس گردیده و ما به آن افتخار میکنیم.چاوش پارس با کسب مجوز فعالیت در فضای مجازی (نماد اعتماد الکترونیک) از وزارت صنعت معدن و تجارت همچنین مجوز های لازم جهت فعالیت و حفظ آن توانسته به صیانت از اعتماد مشتریان خود ارج نهد و شرایط جذب کاربران جدید را به نحو مطلوب فراهم آورد.

برخی مجوز ها

درباره سریع پرداخت

سامانه مستقل خدمات ارزی سریع پرداخت واحد توسعه یافته چاوش پارس می باشد.سریع پرداخت نیز توانسته در جهت رشد و تحقق اهداف سازمانی به نحو مطلوبی گام بردارد.سامانه سریع پرداخت نماد ستاد ساماندهی را اخذ نموده است.

ستاد ساماندهی

سامانه سریع پرداخت

logo-samandehi

برای بررسی وضعیت نماد اعتماد و ستاد ساماندهی سریع پرداخت می توانید بر روی هر یک از گزینه های فوق کلیک نموده  و  از جزئیات آن مطلع شوید.