درباره سریع پرداخت

تاریخچه کوتاه

پس از تلاش و ممارست ما و همکاران ما در عرصه صدور کارت های اعتباری ویزا کارت و مستر کارت در چاوش پارس (آدرس اینترنتی chavoshpars.com) با توجه به نیاز کاربران تصمیم گرفتیم تا در جهت توسعه این استارت آپ و خدمات رسانی در زمینه تسهیل پرداخت و دریافت درآمدهای ارزی هموطنان اقدام به راه اندازی سامانه خدمات ارزی آنلاین سریع پرداخت ، پی دی Payd.ir نماییم .

PayD

افتخارات ما

یکی از عوامل موثر در رشد هر کسب و کار از گذشته تا کنون کسب اعتماد منطقی بین مشتریان و متقاضیان می باشد ، که خوشبختانه این مهم شامل حال چاوش پارس گردیده و ما به آن افتخار میکنیم.چاوش پارس با کسب مجوز فعالیت در فضای مجازی (نماد اعتماد الکترونیک) از وزارت صنعت معدن و تجارت همچنین مجوز های لازم جهت فعالیت و حفظ آن توانسته به صیانت از اعتماد مشتریان خود ارج نهد و شرایط جذب کاربران جدید را به نحو مطلوب فراهم آورد.

برخی از مجوز ها

ممکن است لوگو ها در Firefox و Internet Explorer بدرستی نمایش داده نشوند ، لطفا از Google Chrome و یا بروزهای دیگر بررسی نمایید.

نماد اعتماد

سامانه سریع پرداخت

نماد سریع پرداخت

مجوز ستاد ساماندهی

سامانه سریع پرداخت

logo-samandehi

برای بررسی وضعیت نماد اعتماد سریع پرداخت می توانید ضمن مراجعه به سامانه نماد اعتماد الکترونیکی و جستجوی PAYD.ir در قسمت وب سایت از جزئیات آن مطلع شوید.