PAYD

ورود به حساب کاربری سریع پرداخت

ورود

راهنمای ورود

علت نمایش این پیام خطا : عدم ثبت نام شما با ایمیلی که وارد کرده اید می باشد.

نکته : اگر ثبت نام کرده اید و این پیام را مشاهده می کنید بدلیل عدم انجام مرحله فعالسازی حساب کاربری از طریق ایمیل خودتان می باشد. برای حل این مسئله به ایمیل خود مراجعه کنید و لینک فعالسازی را انتخاب کنید تا حساب کاربری فعال شود.

برای ورود با شماره همراه کافیست در فیلد “” تنها شماره همراه خود را وارد کرده (بدون نیاز به وارد کردن رمز عبور ) دکمه “ورود با کد یکبار مصرف” را انتخاب نموده و پس از دریافت کد تایید (رمز محرمانه) از طریق SMS ، وارد کردن آن و انتخاب دکمه “ثبت کد تایید” اقدام به ورود به حساب کاربری نمایید.

نکته : برای فعالسازی ورود با شماره همراه لازم است که حداقل یکبار با ایمیل و رمز عبور خود وارد حساب کاربری شده و شماره همراه خود را وارد نمایید.

برای ورود با شماره همراه و گذرواژه کافیست در فیلد “” تنها شماره همراه خود را وارد کرده و در فیلد “گذرواژه” ، رمز خود را وارد نمایید سپس دکمه “ورود” را انتخاب نمایید.

نکته : برای فعالسازی ورود با شماره همراه لازم است که حداقل یکبار با ایمیل و رمز عبور خود وارد حساب کاربری شده و شماره همراه خود را وارد نمایید.

نام کاربری (User name) در وب سایت سریع پرداخت همان ایمیل و موبایلی است که با آن ثبت نام را انجام داده اید.

شما می توانید از شماره همراه (بدون صفر ابتدای شماره) برای نام کاربری استفاده نمایید.

علت بروز این خطا تلاش تکراری برای ورود با رمز اشتباه یا عدم Load کپچا می باشد.

ضمن اطمینان از برقراری ارتباط اینترنتی خود ، مجددا روی “ورود به حساب کاربری” کلیک نمایید و با یکی از راه حل های زیر اقدام نمایید.

۱ – با استفاده از ایمیل رمز خود را بازیابی نمایید.

۲ – ضمن حصول اطمینان از صحت رمز اقدام به ورود به حساب کاربری نمایید.

۳ – با کمک شماره موبایل وارد حساب کاربری شوید.(راهنما : گزینه “چگونه با شماره موبایل وارد حساب کاربری بشوم ؟” را ببینید)