وسترن یونیون Western Union

( ارسال حواله وسترن یونیون ، دریافت حواله وسترن یونیون )

وسترن یونیون نام یک کمپانی آمریکایی است که در زمینه انتقال وجوه بین المللی و حوالجات اینترنتی به سراسر دنیا خدمات ارائه میدهد.این شرکت با بیش از ۵۵۰,۰۰۰ شعبه در بیش از ۲۰۰ کشور دنیا توانسته تنها در سال ۲۰۱۸ بیشتر از ۳۰۰ میلیارد دلار در سراسر دنیا برای افراد و یا شرکت ها حواله اینترنتی انجام دهد.با توجه به نحوه کارکرد این شرکت که امکان انتقال پول بصورت اینترنتی و دریافت در دفاتر نمایندگی این شرکت در سراسر دنیا می باشد موجب استقبال شرکت ها و افراد زیادی در سرتاسر دنیا شده است.

وسترن یونیون

وسترن یونیون در کشورهای تحریم هیچ شعبه رسمی و فعالی ندارد اما ما با کمک کارگزاران خود در کشور های دیگر این امکان را برای هموطنان فراهم آورده ایم

مزایا وسترن یونیون

0%
عدم نیاز به حساب بانکی توسط متقاضی و یا دریافت کننده
0%
سرعت بالا در انجام انتقال دریافت و یا ارسال
0
دفاتر متعدد نمایندگی کمپانی وسترن یونیون

ارسال حواله وسترن یونیون WesternUnion

(ارسال حواله به شخص ،ارسال حواله به شرکت)

ارسال سریع پول با حواله WesternUnion پس از ثبت سفارش مدتی کمتر از ۲۴ ساعت انجام می شود که این زمان مقید به روزهای تعطیلی شنبه و یکشنبه می باشد.

MTCN چیست ؟

MTCN مخفف (Money Transfer Control Number) کدی است که پس از انجام شدن حواله وسترن یونین و تکمیل سفارش به شما داده میشود تا در اختیار دریافت کننده قرار دهید تا در زمان دریافت حواله ضمن همراه داشتن مدرک شناسایی معتبر کد MTCN را ارائه داده و وجه را دریافت کند.

برای ارسال حواله وسترن یونیون به چه اطلاعاتی نیاز است ؟

  • نام و نام خانوادگی دریافت کننده وجه به انگلیسی مطابق با پاسپورت

  • کشور و محله دریافت کننده وجه (شعبه وسترن یونیون Western Union)

  • مبلغ مورد نیاز به دلار آمریکا

حواله وسترن یونیون Western Union را چه اشخاصی میتوانند دریافت کنند ؟

دوستان ، آشنایان و یا مسافرینی که در سفر نیاز به دریافت فوری پول دارند

کلیه موسسات و کسب و کارهایی که این روش انتقال را اعلام کرده باشند

دانشجویان سراسر دنیا

معمولا موسسات و کسب و کارهایی که از Western Union برای انتقال ارز استفاده میکنند لوگوی این شرکت را به نحوی در فوتر (پایین ترین قسمت وب سایت) یا بخشهای دیگر وب سایت در معرض دید کاربران قرار می دهند و یا در مرحله پرداخت بعنوان روش پرداخت معرفی می نمایند.

دریافت حواله WesternUnion

(دریافت حواله از شخص ،دریافت حواله از شرکت)

دریافت سریع پول با حواله WesternUnion پس از ثبت درخواست امکانپذیر می باشد ، مدت زمان دریافت کمتر از ۲۴ ساعت می باشد که این زمان نیز همچون روند ارسال مقید به روزهای تعطیلی شنبه و یکشنبه می باشد.پس از انجام حواله واریز لازم است که ، کد MCTN را از واریز کننده دریافت و جهت دریافت مبلغ ارائه نمایید.

اگر برای ثبت سفارش ارسال حواله Western Union آماده اید و قبلا وارد حساب کاربری شده اید همین حالا شروع کنید

شروع به ثبت سفارش

انتقال با PayPal هم یکی دیگر از روش های جابجایی پول بین المللی می باشد.در صورتی که تصمیم به بررسی انتقال با پی پل دارید می توانید الان اقدام کنید.