شارژ پی پال ، پرداخت اینویس با پی پال ، انتقال پول با پی پال

شارژ پی پال

کاربرانی که این روش را برای دریافت پول در حساب خود انتخاب میکنند از عبارت شارژ پی پال استفاده میکنند.این سرویس یکی از امکاناتی است که توسط PayPal ارائه می گردد و به کاربران دارای حساب PayPal امکان انتقال و دریافت بین دو اکانت را میدهد. کاربران می توانند از این بخش ثبت سفارش نموده و به میزان مورد نیاز اکانت خود را شارژ نمایند.

PayPal این روش را Sendmoney به معنی ارسال پول نامگذاری کرده است.

PayPal-sendmoney

اطلاعات مورد نیاز دریافت کننده وجه پی پال

در این روش دریافت کننده پول از طریق پی پال ، تنها ایمیل دارای حساب پی پال خود را در اختیار فرستنده مبلغ (شما) قرار داده و فرستنده مبلغ امکان انتقال مبلغ با پی پال  را دارد.

شارژ حساب پی پال

شارژ Paypal برای چه اکانت هایی انجام میشود ؟  کارمزد پی پال چقدر است؟

انجام این سرویس برای برای همه حسابهای پی پل وریفای شده امکانپذیر می باشد و سریع پرداخت معادل مبلغ ارزی ثبت سفارش شده را انتقال میدهد ، اگرچه پی پال با توجه به قوانین داخلی خود پس از کسر کارمزدی حدود ۵ درصد مبلغ را به دریافت کننده تحویل می دهد.

انتقال پول با پی پال

انتقال پول با پی پال روشی نسبتا مرسوم برای دریافت خدمات یا کالا می باشد و شما با این روش می توانید انتقال ارزی با پی پال به شخص یا شرکت را انجام دهید.

انتقال پول با پی پال اگر چه یکی از روش های مبادله ارزی می باشد اما استفاده از لفظ حواله پی پال  چندان فنی نمی باشد.

انتقال پول با پی پال

انتقال پول با پی پال برای شخص یا خرید کالا انجام میشود ؟

ممکن است شما برای دریافت کالا و یا خدماتی از شخص یا شرکتی نیاز به انتقال ارز داشته باشید و فروشنده به شما پیشنهاد انتقال پول با پی پال را بدهد یا حتی شما میتوانید پیشنهاد ارسال ارز با پی پال را بدهید در اینصورت ضمن دریافت ایمیل فروشنده پس از ثبت نام در سریع پرداخت می توانید ، از این بخش با وارد کردن مبلغ مورد نیاز به یکی از ارز های دلار یا یورو و پرداخت ریال ایران ، انجام این امر را به ما بسپارید.

اگر در شرایط دیگری تصمیم به ارسال پول برای شخصی در سراسر دنیا داشتید که ایشان حساب پی پال وریفای شده داشتند از این بخش میتوانید آن انتقال را نیز از این بخش ثبت نموده تا انجام گردد.

انتقال پول با پی پال

انتقال پول با پی پال بدون نیاز به اکانت شخصی !

انتقال پول با پی پال را بدون داشتن اکانت شخصی پی پال ما برای شما انجام میدهیم و شما دیگر نیازی به ساخت و نگهداری پی پال با شرایط و هزینه های بالا در شرایط کنونی نخواهید داشت.

پرداخت اینویس با پی پال

پرداخت اینویس با پی پال زمانی کاربرد دارد که بنا به خواست شما یا به صورت پیش فرض سرویس دهنده یا فروشنده کالا به شما اینویسی ( پیش فاکتوری ) جهت انجام پرداخت ارائه میدهد. در این صورت شما میتوانید ضمن ارائه آن اینویس به ما طی ثبت سفارش در وب سایت PAYD.ir آن پرداخت را انجام دهید.

پرداخت اینویس با پی پال

پرداخت اینویس با پی پل با اطلاعات چه کشورهایی انجام نمیشود ؟

برای درخواست اینویس از فروشنده لازم است مواردی را قبلا به ایشان یادآوری نمایید از جمله اینکه هیچ اطلاعاتی از کشور های محدود شده در پی پال (شامل :  ایران ، افغانستان ، پاکستان ، ترکیه ، سوریه ، بنگلادش ، کامرون ، جمهوری آفریقای مرکزی ، ساحل عاج ( ساحل عاج) ، جمهوری خلق دموکراتیک کره (کره شمالی) ، گینه استوایی ، گابن ، غنا ، هائیتی ، لبنان ، لیبریا ، لیبی ، موناکو ، مولداوی ، مونته نگرو ، میانمار ، پاراگوئه ، سنت لوسیا ، سودان جنوبی ، سودان ، تیمور لست ، ازبکستان و زیمبابوه) مبنی بر حضور و دریافت کالا در این کشور ها در محتوای اینویس شما نباشد.

محاسبه گر شارژ پی پل